Çalık'tan Malatya İl Özel İdareye 5 Milyon TL Ek Ödenek Müjdesi

Yerel Gündem
392 okunma
8.01.2014

AK Parti Malatya Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Öznur Çalık, İl Özel İdaresi’ne 5 milyon TL ek ödenek aktarıldığını bildirdi.
 
Milletvekili Çalık yaptığı yazılı açıklama da, “31 Aralık 2013 tarihi itibariyle Maliye Bakanlığımız tarafından ek bütçeden İl Özel İdaresi’ne 5 milyon TL aktarıldı. 30 Mart tarihi itibariyle büyükşehir nedeniyle Malatya’da faaliyeti sona erecek olan İl Özel İdaresi’ne aktarılan bu ek bütçe ile mevsim şartları ölçüsünde acil olan ve yarım kalan projeler bitirilmesi hedeflenecek” dedi.
 
Çalık şu ifadeleri aktardı; “Son dönemdeki gelişmeler milletimizi asla karamsarlığa düşürmesin. Artık Türkiye’de huzuru bozmak, ülkemizi geriye götürmek isteyenlere karşı dimdik duran bir başbakanımız ve hükümetimiz var. AK Parti olarak hem ülkemizde huzuru bozmak isteyenlere karşı demokratik mücadelemizi sürdüreceğiz, hem de yatırımlarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz.  Malatya’ya daha fazla yatırım gelmesi ve projelerin daha hızlı bir şekilde halkımızın hizmetine sunulması için çalışmalarımız devam ediyor.”