Ev Hanımları Çalık'tan Spor Aletleri İstedi

Yerel Gündem
262 okunma
2.10.2013

Taştepe Mahallesinde birlikte incelemede bulunan AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve Belediye Başkanı Ahmet Çakır, kadınların spor aleti ile karşılaştılar.
 
Taştepe Mahallesinde Milletvekili Çalık ve Belediye Başkanı Çakır, birlikte inceleme gezisi yaparken kadınların ilginç talepleri ile karşılaştılar. Kadınlar, “Çevremizdeki bütün parklarda spor aletleri var. Ancak bizim mahalledeki parkta spor aletleri olmayınca mahallemizdeki kadınlar çevre parklara gitmek zorunda kalıyor” dedi.
 
Çalık, mahalle kadınlarına “Hemen bir ay içerisinde spor aletleri mahallesindeki parka getirilerek monte edilecek” sözünü verince, Belediye Başkanı Çakır, “Hemen gönderelim. Parklarda bir sıkıntı olunca bize mutlaka bildirin” dedi.
 
Çalık, “AK Parti’nin hizmet farkı ortaya çıkıyor. Mahalle kadınları tüm hizmetleri aldıkları için artık parkları için spor aleti istiyorlar. Eskiden bu bölgelere geldiğimizde daha çok alt yapı hizmetleri konusundaki sıkıntılar bize iletiliyordu. Bugün geldiğimiz noktada eski şikayetleri duymuyoruz” dedi.