Çalık'tan Ahilik Ziyareti

Yerel Gündem
652 okunma
26.09.2013

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Ahilik Haftası nedeniyle Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren ile birlikte Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Zeki Tuna’nın işyerinde bir araya geldi.
 
Evren, Ahilik Haftasının tüm esnaf ve sanatkar camiası için hayırlara vesile olması temennisinde bulunurken, Keskin, milletvekilin esnafın arasında misafir etmekten dolayı mutlu olduklarını ifade etti.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya ziyaretinde esnafın göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ettiğini belirten Keskin,, “Sayın Başbakanımızın Malatya’dan mutlu ayrılması, bizler için ayrı bir onur olmuştur. Ahilik Haftasında milletvekilimizin gelip esnafın arasında bulunmasından dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.
 
Milletvekili Çalık, “Ahilik Haftası dolayısıyla esnaf kuruluşu temsilcilerimizle esnafların içerisinde bir araya gelmekten mutlu oldum. Ahilik Haftasını kutluyorum ve hayırlı olmasını diliyorum. Sayın başbakanımızın Malatya ziyaretinde esnaf kuruluşu başkanlarımız esnaflarla ilgili talep ve sorunlarını başbakanımıza dosya halinde sundular. Başbakanımıza gösterilen yoğun ilgiden dolayı esnaf camiasına teşekkür ediyorum” ifadelerini kaydetti.