Çalık 27. Dönem Milletvekilliği kaydını yaptırdı

Genel Gündem
768 okunma
9.7.2018

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MALATYA MİLLETVEKİLİ ÖZNUR ÇALIK, 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN ARDINDAN 27. DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’NE KAYDINI YAPTIRDI. 
 
24 Haziran seçimlerinin ülkemiz için yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu vurgulayan Çalık, "Türkiye Büyük Millet Meclisi 27. Dönem Milletvekilliği için kaydımızı gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde şimdi çok daha hızlı ve etkili bir yönetim sistemi ile Türkiye’yi daha da şahlandıracağız. Yeni dönemin milletimiz ve memleketimiz için hayırlı olmasını dilerim’’ ifadelerini kullandı.
 
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin daha kolaylaştırıcı olacağını vurgulayan Çalık, “Bürokratik oligarşinin ortadan kaldırıldığı, daha güvenli bir ortamda yatırımlarımızın da yapılabileceği bir Türkiye tasavvur ediyoruz. Malatya’mıza ve ülkemize bu sistem ile birlikte yapacağımız hizmetler daha da hızlanacaktır” dedi.
 
Meclis şeref holünde kurulan merkezde kaydını yaptırdıktan sonra Çalık, basın mensupları ve meclis çalışanlarına, Malatya’dan getirdiği yaş kayısıları ikram etti.