Ne terör saldırıları ne diğer saldırılar bizi yıldıramayacak

Genel Gündem
760 okunma
17.6.2018

Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Malatya Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.
 
Bayramlaşma töreninde Öznur Çalık'ın yanına gelen 5 yaşındaki Birbey Eymen Bartan kumbarasında biriktirdiği harçlıklarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim çalışması için bağışlamak istediğini söyledi. Bir süre çocukla ilgilenen ve kumbarayı teslim alan Çalık, Bartan'ın ailesine teşekkür etti.
 
Çalık, 24 Haziran'da iki bayramı bir arada yapmak istediklerini kaydetti.
 
Milletten gelen güçlü sesten herkesin korktuğunu ifade eden Çalık, tüm engelleme çalışmalarına rağmen 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden cumhurbaşkanı seçeceklerini kaydetti.
 
Çalık, bu durumdan ürkenler olduğunu dile getirerek "Bunun için siyaset ve muhalefet yapanlara hadi dersin de, terör örgütlerine payandalık edenleri, teröristleri ne yapalım?" dedi.
 
Terör örgütlerinin hedefinin Cumhurbaşkanı Erdoğansız ve AK Partisiz bir Türkiye olduğunu dile getiren Çalık, şöyle devam etti:
 
"Terör örgütlerinin hepsiyle, PKK/PYD/YPG, FETÖ'yle sonuna kadar mücadele edeceğiz. Terörle mücadele etmek için, 24 Haziran'da bizi iktidardan etmek isteyenlere karşı, 'tamam' diyenlere karşı, ince eleyen sık dokuyan temelsizlere karşı, ipsizlere karşı iki bayram yapmaya hazır mıyız? Ne terör saldırıları, ne diğer saldırılar bizi yıldıramayacak, yıkamayacak ve diz çöktüremeyecek. Bilsinler ki başaramayacaklar. 24 Haziran'da milletimizin verecek cevabı vardır.