Yücekaya Son Yolculuğuna Uğurlandı

Genel Gündem
1222 okunma
17.07.2017

AK Parti Akçadağ ilçe eski başkanı ile Vahap Yücekaya (61) son yolculuğuna uğurlandı.
 
AK Parti Akçadağ İlçe eski Başkanı Vahap Yücekaya için öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında cenazesi Malatya Şehir Mezarlığında toprağa verildi.
 
Cenaze namazına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan,  AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan, AK Partili yöneticiler ve kalabalık bir topluluk katıldı.
 
Çalık, daha önce sık sık evinde ziyaret etmiş olduğu Yücekaya'nın vefatından dolayı üzüntülü olduklarını ifade ederken, Yücekaya'nın ailesi ve yakınlarıyla yakından ilgilendi. 
 
Yücekaya, 2  yıl önce kanser teşhisi konulduktan sonra İstanbul’da özel bir hastanede yapılan operasyonla sol akciğeri ameliyatla alınan, ardından da Malatya merkezdeki evinde istirahata çekilerek kemoterapi tedavisi görmeye başlamıştı.  Rahatsızlanması sonucu Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Yücekaya, 16 Temmuz Pazar günü vefat etmişti.
 
Taziye adresinin ise Tecde Mahallesi Arşiv Sokak olduğu bildirildi.