Çalık’tan Şehit Ailesine Anneler Günü Ziyareti

Genel Gündem
318 okunma
14.05.2017

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sosyal Politikalar Başkanı Öznur Çalık, Anneler Günü nedeniyle şehit annesi ve şehit eşini ziyaret etti.
 
Çalık, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile birlikte Şehit Polis Memuru Ramazan Yılmaz’ın annesi Ayşe Yılmaz ile Elazığ Emniyeti’ne yönelik bombalı saldırıda şehit düşen  Şehit Polis Memuru Yusuf Kenan Mutlu’nun eşi Nahide Mutlu’yu ziyaret etti.
 
Anneler Günün nedeniyle gerçekleşen ziyarette çiçek ve Kur’an-ı Kerim hediye eden Çalık, başsağlığı dileklerinde bulunarak şehit annesi ile şehit eşinin anneler gününü tebrik etti.
 
Çalık, “Şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz. Kanlarını ve canlarını ülke, millet ve bayrak için feda eden yiğitlerimizi,şehitlerimizi asla unutmayacağız, unutturmayacağız.Şehitlerimizin emanetlerini de hiçbir zaman unutmayacağız. Bizler hem şehitlerimizi unutmadık, hemde kanlarının yerde kalmaması için terörle mücadelemizi sürdürüyoruz.  Milletimiz, şehitlerimizin uğruna canlarını verdiği vatanına, bayrağına sahip çıktığı ve emanetlerine sahip çıktığı sürece dimdik ayakta olduğunu göstermiş olacaktır.” dedi.