17 Nisan'da Güzel Bir Türkiye'ye Uyanmış Olacağız

Genel Gündem
260 okunma
8.04.2017

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sosyal Politikalar Başkanı Öznur Çalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın attığı imzayla Güzellik & Bakım Fuarı'nın coşkuya dönmesine vesile olduğunu belirterek, "İnşallah 'evet' diyerek 17 Nisan'da güzel bir Türkiye'ye uyanmış olacağız." dedi.
 
TG EXPO tarafından düzenlenen 28. Güzellik & Bakım 2017 Fuarı, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'ında açıldı.
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, fuar ziyaretinden sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, ekonomiye çok önemli katkıları bulunan fuara, özellikle kadın esnafın yoğun katılım sağladığını söyledi.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 29 Mart'ta Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde "Güzel Bir Türkiye İçin Tabii ki Evet" programında, güzellik uzmanlarının sorunlarıyla ilgili Bakanlar Kurulu kararını imzaladığını hatırlatan Çalık, şöyle devam etti: 
 
"Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla güzellik uzmanlarımızın karşılaştığı engeller, Külliye'de atılan imzayla kaldırılmış vaziyette. Güzellik uzmanları bugün Cumhurbaşkanımıza sevgisini ve 16 Nisan'da söyleyecekleri 'evet'i bize iletti. Sayın Cumhurbaşkanımıza, küçük-büyük demeden her soruna ve mağduriyet yaşanan bir yer varsa oranın çözümü için gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız, attığı imza sayesinde bugün fuar alanının coşkuya dönmesine vesile olmuştur. İnşallah 'evet' diyerek 17 Nisan'da güzel bir Türkiye'ye uyanmış olacağız."