2023, 2053, 2071 hedeflerini gerçekleştirmek için önümüzde çok önemli süreç var

Genel Gündem
1019 okunma
2.4.2018

Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Yüreğir Serinevler Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Adana 6. Olağan İl Kongresi'nde konuştu.
 
Çalık, partilerinin kurulduğundan itibaren Adana'nın AK Parti'ye, Cumhurbaşkanına verdiği desteğin her daim artarak devam ettiğini dile getirdi.
 
Yeni yola ve sürece girildiğini belirten Çalık, 16 Nisan'da Adana'nın cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine verdiği desteği  2019'da artırarak devam ettireceğini söyledi.
 
2023, 2053, 2071 hedeflerini gerçekleştirmek için önlerinde çok önemli süreç olduğunu ifade eden Çalık, konuşmasını şöyle sürdürdü:
 
"Öncelikle yapmamız gereken Adana başta olmak üzere belediyelerimizin hizmetini AK belediyecilikle tanıştırmak. 2019'da Adana'da büyükşehir başta olmak üzere ilçe belediye başkanlarımızı AK belediyelerle tanıştıracağız. Sonrasında 2019'da Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden milletin oylarıyla cumhurbaşkanı seçeceğiz. Arkasından TBMM'yi AK milletvekilleriyle dolduracağız. Çok çalışacağız." 
 
Çalık, bu vatan için toprağa düşmüş her şehidin kanını yerde bırakmadan terör örgütleriyle mücadele edeceklerini kaydetti.