Çalık: Terör Bizi Yıldıramayacak

Genel Gündem
417 okunma
23.03.2016

AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, beraberinde AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve partili yöneticiler ile birlikte bir hafta önce göreve atanan AK Parti Pütürge İlçe Başkanı Mikail Sülük ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
Pütürge ilçe girişinde kalabalık bir partili tarafından karşılanan Çalık ve Kahtalı, ilçe merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunduktan sonra AK Parti ilçe yönetimi ile toplantı yaptılar.
 
AK Parti İlçe Başkanı Mikail Sülük, partinin eski yöneticilerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacaklarını ifade eti.
 
AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, Pütürge’de görev alan eski ilçe başkanlarına teşekkür ederek, oluşturulan yeni yönetimin yapılan istişareler sonucunda belirlendiğini ifade ederek, yeni ilçe başkanı Mikail Sülük ve yönetimine başarılar diledi.
 
AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık’da gündemdeki terör olaylarına ilişkin olarak konuşmasına başlayarak, “Biz ülkemizin birliği ve beraberliği için, vatanımızın bütünlüğü için elimizden gelen tüm gayreti ve çalışmaları yapıyoruz. Ülkemizde Türküyle, Kürtüyle, Ailevi’siyle, Sünni’siyle hepimizi bir arada yaşıyoruz, yaşamaya devam edeceğiz. Hepimizin bayrağı, vatanı, bir, kıblemiz bir, peygamberimiz bir, kitabımız bir. Devletimize ve milletimize yönelin tehditler için hepimiz birlikte mücadele ederiz.  Bombalı saldırılarda bulunan terör örgütleri bilsinlerki bizi yıldıramayacaklar. Terör örgütlerinin bağlantıları bilsinlerki, bu millet yılmadı, yılmayacak. Çanakkale Savaşı’nda, Kurtuluş Savaşı’nda nasıl birlik ve beraberliğimiz varsa, bugünde aynı birlik ve beraberliği sonuna kadar devam ettireceğiz. Onların uluslar arası güçleri varsa, bizimde milletimiz var. Adı ne olursa olsun, hangisi olursa olsun, Allah bin türlü belalarını versin. Biz vatanımız için. Milletimiz için bir olmaya, beraber olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kaydetti.
 
Çalık, AK Parti’nin Pütürge ilçesinde yeni oluşturduğu yönetimine başarılar dilerken, şimdiye kadar parti görev almış olan ilçe başkanı ve yöneticilere ise emeklerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.