Çalık'tan Vatandaşlara Ev Ziyaretleri

Yerel Gündem
280 okunma
16.10.2015

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya milletvekili Öznur Çalık,  vatandaşları evlerinde ziyaret ederek sohbet toplantıları düzenliyor.
 
Çalık, beraberindeki partililerle birlikte gittiği mahallelerde ev ziyaretlerinde de bulunuyor. Çalık, vatandaşların evlerine konuk olarak ev halkıyla sohbet ediyor.
 
Çalık ev ziyaretleri kapsamında  Aslanbey Mahallesinde Hürrem Mızıkacı  adlı yaşlı vatandaşın evine konuk oldu ve burada  vatandaşlarla sohbet etti.
 
AK Parti heyetini memnuniyetle evinde misafir eden Hürrem Mızıkacı, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’a yönelik sevgi ifadelerinde bulunarak, “Allah bu insanı başımızdan noksan etmesin. Devlet onunla var, onunla yok. Diğerleri başa gelse cumhurbaşkanımızın yaptığı işleri yapamaz. Allah O’nun ömrünü uzun eylesin, kılıçlarını keskin eylesin” dedi.
 
Hürrem Mızıkacı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na yönelikte sevgi ifadelerinde bulunarak, “Allah gönlünüzce versin” dedi.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “AK Parti kadroları olarak milletimizin emrindeyiz. Her gittiğimiz evde, her gittiğimiz mahallede vatandaşlarımızın sevgi ifadeleri ile karşılaşıyoruz. Vatandaşımız, yaşanan olayların ve terör saldırıları ile terör örgütlerine onlara destek verenlerin farkında. Eski seçim çalışmalarımızda vatandaşlarımızın talep ve istekleri ile karşılaşıyorduk, ama bu seçimde halkımız kendi sıkıntılarından çok, vatanın, milletin birliği ve beraberliğine yönelik ifadelerini dile getiriyorlar ve bu konuda AK Parti’nin kadrolarına ve yöneticilerine olan güvenlerini aktarıyorlar. Bir önceki seçimde AK Parti’ye gösterilen ilgi bu seçim döneminde kat ve kat artmış durumda.  Vatandaşımız her şehin farkında ve 1 kasım’da  terör örgütlerine sırtını dayayanlar ile terör örgütüne ses çıkartamayan diğer muhalefet partilerine gereken dersi verecektir” diye konuştu.