Çalık, Pütürge İlçesine Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Yerel Gündem
798 okunma
10.07.2015

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 7 Haziran seçimi sonrasında Pütürge ilçesine teşekkür ziyaretinde bulundu.
 
Çalık beraberinde AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve partili yöneticiler ile birlikte 7 Haziran genel seçimi sonrasında teşekkür ziyaretinde bulundu.
 
Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat, AK Parti Pütürge İlçe Yönetimi tarafından karşılanan Çalık, burada vatandaşlara AK Parti’ye verilen destek için teşekkür etti.
 
Çalık, “Pütürgeliler her seçimde AK Parti’ye destek vermiştir. 7 Haziran seçiminde de Pütürge’de AK Parti yine birici parti olmuştur. Pütürgeli hemşerilerime, Pütürge Belediye Başkanımıza ve parti teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Pütürge ilçemize bu dönemde de hizmetler gelmeye devam edecektir” dedi.
 
Mahalle muhtarları ile de görüşen Çalık, “Büyükşehir Belediyemiz, Pütürge Belediyemiz ile koordineli olarak yatırım programlarını yapıyor. Kırsal kesimdeki yol çalışmaları geçmişte İl Özel İdaresi’nin yapmış olduğu çalışmaların 10 katını geçecek durumda. Pütürge ilçemize büyükşehir belediyemiz tarafından kurulan 2 adet taş ocağı ve asfalt şantiyesi ile yol ve alt yapı  hizmetler bölgemize daha hızlı ve konforlu bir şekilde verilecektir” dedi.
 
Pütürge ile Doğanyol arasındaki karayolunun Karayolları tarafından programlandığını belirten Çalık, Pütürge’den Diyarbakır’ın Çüngüş ilçesine 50 kilometrelik yol yapılması ile ilgili programla çalışmalarının da sürdüğünü kaydetti.
 
Çalık, Şahin ve Çakır Pütürge İlçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen iftar yemeğine katılarak vatandaşlarla bir araya geldiler.