Çalık, Doğanyol İlçesini Ziyaret Etti

Yerel Gündem
278 okunma
13.07.2015

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık,  beraberinde Büyükşehir Belediye başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte Doğanyol ilçesini ziyaret ederek, 7 Haziran seçimi sonuçları için teşekkür etti.
 
Çalık, esnaflar ve Doğanyollu vatandaşlarla görüşerek, 7 Haziran seçiminde AK Parti’ye verilen destek için teşekkür etti.
 
Doğanyollularla birlikte iftar açan Çalık, “7 Haziran seçimlerinde ben Doğanyollu bütün hemşerilerime, muhtarlarıma, başkanlarıma çok kıymetli büyüklerime canı gönülden teşekkür ediyorum. AK Parti’ye yüzde 65 gibi çok önemli bir desteği verdiniz. Malatya’da en fazla destek veren ilçelerimizden birisi Doğanyol’dur.  Dolayısıyla Doğanyol benim özüm, benim ruhum, Doğanyol benim vatanım. Bütün Doğanyollu hemşerilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
Çalık, “Koalisyon çalışmalarını yürütüyoruz. İnşallah milletimizi hükümetsiz bırakmayacağız. Ülkemize, milletimize, Malatya’mıza, Doğanyol’umuza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Doğanyollularla birlikte açık havada sohbet eden Çalık,  AK Parti Doğanyol ilçe binasında partililerle yaptığı toplantıda Doğanyol-Pütürge arasındaki yolun yapılacağını söyledi. Çalık, büyükşehir Belediyesi tarafından da bu yıl Doğanyol’da önemli yol çalışmaları yürütüleceğini kaydetti.